0212 677 71 90 Pzt - Cts 09:00 - 18:00 Bahçelievler _İstanbul
Sertifikalarımız
ISO 9001:2008
Markalarımız
İşitme Cihazları
Destek
Bize Yazın
Bize Yazın

Hakkımızda

Bizi tanımak en doğal hakkınız..

Biz?

Haznedar İşitme Merkezi 2004 yılında Uzman Odyolog İnci Çavuşoğlu Özdemir tarafından İstanbul Bahçelievler Haznedar’da kurulmuştur ve faaliyetlerine devam etmektedir.

  • İşitme Testi
  • İşitme Kaybı
  • İşitme Cihazı
  • Hortum Değişimi
  • Pil Değişimi
  • Kalıp ve Montaj

İletişim Kurun

Bizlere sormak istediğiniz her hangi bir konu hakkında aşağıdaki buton ile iletişime geçebilir siniz.

Hasta Memnuniyeti

Bizler için en önemli faktör olan Hasta Memnuniyeti adına öncelikli görevimiz olduğu bilinci ile onların beklentilerini doğru anlamak için özen gösteririz. Bu davranış biçimi, en iyi hizmeti sunduğumuz hastalarımızın da kendilerini değerli hissedecekleri ve bizimle uzun vadeli bir ilişki kurmak isteyecekleri pozitif bir ortamın oluşmasını sağlamayı temel bir değer olarak benimsiyoruz..

Verimlilik

Kişisel verimin yüksek olması şüphesiz başarıyı getiren en büyük etkenlerden biridir. Hayatınızda en iyi verim, ancak kişinin sürekli öğrenmesine, kendisini geliştirmesine, doğru araçları, doğru şekilde, doğru zamanda kullanabilmesine etkin ve esnek hayat yöntemlerini benimseyebilmesine bağlı. Buna paralel olarak kişinin kendini sürekli yenilemesi daha verimli olabilmesi açısından çok önemlidir.

Personelimiz

Çalışanlarımızın kendilerini geliştirilebilmeleri için gerekli koşulları yaratır, ekip ruhu ile ortak hedeflere koşan yetkin çalışanlar oluştururuz. Bu durum siz değerli hastalarımıza da olumlu yönde yansımaktadır.